PD42-3-1241-TMCL
TRINAMIC Motion Control GmbHTRINAMIC Motion Control GmbH
PD42-3-1241-TMCL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PD42-3-1241-TMCL
Proizvajalec / znamka: TRINAMIC Motion Control GmbH
Opis izdelka PANDRIVE NEMA17, 24V, 0.4NM
Podatkovni listi: 1.PD42-3-1241-TMCL.pdf2.PD42-3-1241-TMCL.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 462 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 462 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PD42-3-1241-TMCL
Številka dela PD42-3-1241-TMCL Proizvajalec TRINAMIC Motion Control GmbH
Opis PANDRIVE NEMA17, 24V, 0.4NM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 462 pcs Podatkovni list 1.PD42-3-1241-TMCL.pdf2.PD42-3-1241-TMCL.pdf
Napetost - ocenjena 24VDC Tip Hybrid
Navor - držanje (oz-in / mNm) 56.66 / 400 Sklop zaključka Wire Leads with Connector
Koraki na revolucijo 200 Korak kot 1.8°
Velikost / dimenzija Square - 1.654" x 1.654" (42.00mm x 42.00mm) Serija PANdrive™
Inercija rotorja 68gcm² Druga imena 1460-1308
delovna temperatura -20°C ~ 50°C Velikost okvirja NEMA 17
Razmik med luknjami 1.220" (31.00mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Proizvajalec Standardni čas vodenja 8 Weeks Dolžina - gred in ležaj 0.945" (24.00mm)
Premer - gred 0.197" (5.00mm) natančen opis Bipolar Stepper Motor Hybrid Frame Size 17 200 Step 3A 24VDC
Trenutna ocena 3A Vrsta tuljave Bipolar
Odpornost na kolut 0.5 Ohms Odobritve -
Natančnost ±5%