1M110ZHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
1M110ZHB0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1M110ZHB0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 110V 1W DO204AL
Podatkovni listi: 1M110ZHB0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1M110ZHB0G
Številka dela 1M110ZHB0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 110V 1W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1392315 pcs Podatkovni list 1M110ZHB0G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 110V Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41) Serija Automotive, AEC-Q101
Moč - maks 1W Pakiranje Bulk
Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 450 Ohms natančen opis Zener Diode 110V 1W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 5µA @ 83.6V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
1M1-DP5-R6/2-2M1GE
1M1-DP5-R6/2-2M1GE
Proizvajalci: Carling Technologies
Opis: SWITCH ROCKER DPDT 5A 125V
Na zalogi: 14304 pcs
Prenesi: 1M1-DP5-R6/2-2M1GE.pdf
RFQ
1M110ZHR1G
1M110ZHR1G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 110V 1W DO204AL
Na zalogi: 1314710 pcs
Prenesi: 1M110ZHR1G.pdf
RFQ
1M110Z A0G
1M110Z A0G
Prenesi: 1M110Z A0G.pdf
1M110ZHR0G
1M110ZHR0G
Prenesi: 1M110ZHR0G.pdf
1M120Z A0G
1M120Z A0G
Opis: DIODE ZENER 120V 1W DO204AL
Prenesi: 1M120Z A0G.pdf
1M120Z B0G
1M120Z B0G
Prenesi: 1M120Z B0G.pdf
1M120ZHA0G
1M120ZHA0G
Prenesi: 1M120ZHA0G.pdf
1M1-SP5-R1/2-M1QE
1M1-SP5-R1/2-M1QE
Opis: SWITCH ROCKER SPDT 5A 125V
Prenesi: 1M1-SP5-R1/2-M1QE.pdf
1M120Z R1G
1M120Z R1G
Prenesi: 1M120Z R1G.pdf
1M110Z B0G
1M110Z B0G
Prenesi: 1M110Z B0G.pdf
1M110ZHA0G
1M110ZHA0G
Prenesi: 1M110ZHA0G.pdf
1M110Z R1G
1M110Z R1G
Prenesi: 1M110Z R1G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika