BZD27C11P RVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C11P RVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C11P RVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
Podatkovni listi: BZD27C11P RVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C11P RVG
Številka dela BZD27C11P RVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 723817 pcs Podatkovni list BZD27C11P RVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 11V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Sub SMA
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-219AB
Druga imena BZD27C11P RVGTR
BZD27C11P RVGTR-ND
BZD27C11PRVGTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 7 Ohms natančen opis Zener Diode 11V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 8.2V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C11P RQG
BZD27C11P RQG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
Na zalogi: 679906 pcs
Prenesi: BZD27C11P RQG.pdf
RFQ
BZD27C11P RTG
BZD27C11P RTG
Na zalogi: 593566 pcs
Prenesi: BZD27C11P RTG.pdf
RFQ
BZD27C11P-E3-18
BZD27C11P-E3-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219
Prenesi: BZD27C11P-E3-18.pdf
BZD27C11P-HE3-08
BZD27C11P-HE3-08
Prenesi: BZD27C11P-HE3-08.pdf
BZD27C11P RFG
BZD27C11P RFG
Prenesi: BZD27C11P RFG.pdf
BZD27C11P-E3-08
BZD27C11P-E3-08
Prenesi: BZD27C11P-E3-08.pdf
BZD27C11P-M-08
BZD27C11P-M-08
Opis: DIODE ZENER 800MW SMF DO219-M
Prenesi: BZD27C11P-M-08.pdf
BZD27C11P-M-18
BZD27C11P-M-18
Prenesi: BZD27C11P-M-18.pdf
BZD27C11P-HE3-18
BZD27C11P-HE3-18
Prenesi: BZD27C11P-HE3-18.pdf
BZD27C11P RHG
BZD27C11P RHG
Prenesi: BZD27C11P RHG.pdf
BZD27C11P RUG
BZD27C11P RUG
Prenesi: BZD27C11P RUG.pdf
BZD27C11P R3G
BZD27C11P R3G
Prenesi: BZD27C11P R3G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika