BZD27C11PHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C11PHM2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C11PHM2G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA
Podatkovni listi: BZD27C11PHM2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C11PHM2G
Številka dela BZD27C11PHM2G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 11V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 705177 pcs Podatkovni list BZD27C11PHM2G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 11V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5.45% Paket naprave za dobavitelja Sub SMA
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-219AB
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 21 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Impedanca (Max) (Zzt) 7 Ohms
natančen opis Zener Diode 11V 1W ±5.45% Surface Mount Sub SMA Trenutna - povratna puščanja @ Vr 4µA @ 8.2V