BZD27C12P R3G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C12P R3G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C12P R3G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 12.05V 1W SUB SMA
Podatkovni listi: BZD27C12P R3G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1800 pcs
3600 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C12P R3G
Številka dela BZD27C12P R3G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 12.05V 1W SUB SMA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 717000 pcs Podatkovni list BZD27C12P R3G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 12.05V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja Sub SMA
Serija - Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-219AB
Druga imena BZD27C12P R3GTR
BZD27C12P R3GTR-ND
BZD27C12PR3GTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 7 Ohms natančen opis Zener Diode 12.05V 1W ±5% Surface Mount Sub SMA
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 3µA @ 9.1V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C12P RQG
BZD27C12P RQG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 12.05V 1W SUB SMA
Na zalogi: 678786 pcs
Prenesi: BZD27C12P RQG.pdf
RFQ
BZD27C12P MHG
BZD27C12P MHG
Na zalogi: 751361 pcs
Prenesi: BZD27C12P MHG.pdf
RFQ
BZD27C120PHRQG
BZD27C120PHRQG
Prenesi: BZD27C120PHRQG.pdf
BZD27C12P RUG
BZD27C12P RUG
Prenesi: BZD27C12P RUG.pdf
BZD27C12P MTG
BZD27C12P MTG
Prenesi: BZD27C12P MTG.pdf
BZD27C12P RHG
BZD27C12P RHG
Prenesi: BZD27C12P RHG.pdf
BZD27C120PHRTG
BZD27C120PHRTG
Prenesi: BZD27C120PHRTG.pdf
BZD27C12P RTG
BZD27C12P RTG
Prenesi: BZD27C12P RTG.pdf
BZD27C12P MQG
BZD27C12P MQG
Prenesi: BZD27C12P MQG.pdf
BZD27C12P RVG
BZD27C12P RVG
Prenesi: BZD27C12P RVG.pdf
BZD27C12P M2G
BZD27C12P M2G
Prenesi: BZD27C12P M2G.pdf
BZD27C12P RFG
BZD27C12P RFG
Prenesi: BZD27C12P RFG.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika