BZD27C15PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C15PWHRVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C15PWHRVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 1W SOD123W
Podatkovni listi: BZD27C15PWHRVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C15PWHRVG
Številka dela BZD27C15PWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 15V 1W SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 716232 pcs Podatkovni list BZD27C15PWHRVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena BZD27C15PWHRVG
BZD27C15PWHRVG-ND
BZD27C15PWHTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 10 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 11V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C160P MQG
BZD27C160P MQG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 162V 1W SUB SMA
Na zalogi: 665796 pcs
Prenesi: BZD27C160P MQG.pdf
RFQ
BZD27C160P M2G
BZD27C160P M2G
Na zalogi: 619624 pcs
Prenesi: BZD27C160P M2G.pdf
RFQ
BZD27C15PHRFG
BZD27C15PHRFG
Opis: DIODE ZENER 14.7V 1W SUB SMA
Prenesi: BZD27C15PHRFG.pdf
BZD27C160P RFG
BZD27C160P RFG
Prenesi: BZD27C160P RFG.pdf
BZD27C160P R3G
BZD27C160P R3G
Prenesi: BZD27C160P R3G.pdf
BZD27C15PW RVG
BZD27C15PW RVG
Opis: DIODE ZENER 15V 1W SOD123W