BZD27C36PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C36PWHRVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C36PWHRVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 36V 1W SOD123W
Podatkovni listi: BZD27C36PWHRVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C36PWHRVG
Številka dela BZD27C36PWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 36V 1W SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 761768 pcs Podatkovni list BZD27C36PWHRVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 36V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena BZD27C36PWHRVG
BZD27C36PWHRVG-ND
BZD27C36PWHTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode 36V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 27V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C39P MQG
BZD27C39P MQG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 39V 1W SUB SMA
Na zalogi: 758250 pcs
Prenesi: BZD27C39P MQG.pdf
RFQ
BZD27C39P MTG
BZD27C39P MTG