BZD27C39PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C39PWHRVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C39PWHRVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 39V 1W SOD123W
Podatkovni listi: BZD27C39PWHRVG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C39PWHRVG
Številka dela BZD27C39PWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 39V 1W SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 779565 pcs Podatkovni list BZD27C39PWHRVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 39V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena BZD27C39PWHRVG
BZD27C39PWHRVG-ND
BZD27C39PWHTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 40 Ohms natančen opis Zener Diode 39V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 30V