BZD27C62PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C62PWHRVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C62PWHRVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 62V 1W SOD123W
Podatkovni listi: BZD27C62PWHRVG.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C62PWHRVG
Številka dela BZD27C62PWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 62V 1W SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 738894 pcs Podatkovni list BZD27C62PWHRVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 62V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena BZD27C62PWHRVG
BZD27C62PWHRVG-ND
BZD27C62PWHTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 80 Ohms natančen opis Zener Diode 62V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 47V