BZD27C75PWHRVG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZD27C75PWHRVG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZD27C75PWHRVG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 75V 1W SOD123W
Podatkovni listi: BZD27C75PWHRVG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZD27C75PWHRVG
Številka dela BZD27C75PWHRVG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 75V 1W SOD123W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 708196 pcs Podatkovni list BZD27C75PWHRVG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 75V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 200mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD123W
Serija Automotive, AEC-Q101 Moč - maks 1W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123W
Druga imena BZD27C75PWHRVG
BZD27C75PWHRVG-ND
BZD27C75PWHTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 100 Ohms natančen opis Zener Diode 75V 1W ±5% Surface Mount SOD123W
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 56V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZD27C7V5P RFG
BZD27C7V5P RFG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 7.45V 1W SUB SMA
Na zalogi: 6003 pcs
Prenesi: BZD27C7V5P RFG.pdf
RFQ
BZD27C75PHRTG
BZD27C75PHRTG
Na zalogi: 653427 pcs
Prenesi: BZD27C75PHRTG.pdf
RFQ
BZD27C7V5P R3G
BZD27C7V5P R3G