BZT52C10 RHG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZT52C10 RHG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT52C10 RHG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 10V 500MW SOD123F
Podatkovni listi: BZT52C10 RHG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT52C10 RHG
Številka dela BZT52C10 RHG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 10V 500MW SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2649293 pcs Podatkovni list BZT52C10 RHG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 10V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123F
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena BZT52C10 RHGTR
BZT52C10 RHGTR-ND
BZT52C10RHGTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 20 Ohms natančen opis Zener Diode 10V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 180nA @ 7V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZT52B9V1-G3-18
BZT52B9V1-G3-18
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 9.1V 410MW SOD123
Na zalogi: 1483996 pcs
Prenesi: BZT52B9V1-G3-18.pdf
RFQ
BZT52C10-E3-18
BZT52C10-E3-18
Opis: DIODE ZENER 10V 410MW SOD123
Na zalogi: 2298493 pcs
Prenesi: BZT52C10-E3-18.pdf
RFQ
BZT52B9V1-HE3-18
BZT52B9V1-HE3-18
Prenesi: BZT52B9V1-HE3-18.pdf
BZT52B9V1-HE3-08
BZT52B9V1-HE3-08
Prenesi: BZT52B9V1-HE3-08.pdf
BZT52C10-7
BZT52C10-7
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Opis: DIODE ZENER 10V 500MW SOD123
Prenesi: BZT52C10-7.pdf
BZT52C10-13
BZT52C10-13
Prenesi: BZT52C10-13.pdf
BZT52C10-7-F
BZT52C10-7-F
Prenesi: BZT52C10-7-F.pdf
BZT52C10-G RHG
BZT52C10-G RHG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 10V 350MW SOD123
Prenesi: BZT52C10-G RHG.pdf
BZT52C10-E3-08
BZT52C10-E3-08