BZT52C15 RHG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZT52C15 RHG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZT52C15 RHG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F
Podatkovni listi: BZT52C15 RHG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZT52C15 RHG
Številka dela BZT52C15 RHG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 15V 500MW SOD123F Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3011240 pcs Podatkovni list BZT52C15 RHG.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja SOD-123F
Serija - Moč - maks 500mW
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer SOD-123F
Druga imena BZT52C15 RHGTR
BZT52C15 RHGTR-ND
BZT52C15RHGTR
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 30 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 500mW ±5% Surface Mount SOD-123F
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 45nA @ 10.5V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZT52C15-E3-08
BZT52C15-E3-08
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 15V 410MW SOD123
Na zalogi: 1111112 pcs
Prenesi: BZT52C15-E3-08.pdf
RFQ
BZT52C13S-TP
BZT52C13S-TP
Proizvajalci: Micro Commercial Components (MCC)
Opis: DIODE ZENER 13V 200MW SOD323
Na zalogi: 1275986 pcs
Prenesi: BZT52C13S-TP.pdf
RFQ
BZT52C13S-7
BZT52C13S-7
Proizvajalci: Diodes Incorporated
Prenesi: BZT52C13S-7.pdf
BZT52C15-13
BZT52C15-13
Opis: DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Prenesi: BZT52C15-13.pdf
BZT52C13T-7
BZT52C13T-7
Opis: DIODE ZENER 13V 300MW SOD523
Prenesi: BZT52C13T-7.pdf
BZT52C15-7
BZT52C15-7
Prenesi: BZT52C15-7.pdf
BZT52C13T-TP
BZT52C13T-TP
Opis: DIODE ZENER 13V 100MW SOD523
Prenesi: BZT52C13T-TP.pdf
BZT52C15-7-F
BZT52C15-7-F
Prenesi: BZT52C15-7-F.pdf
BZT52C13S-7-F
BZT52C13S-7-F
Prenesi: BZT52C13S-7-F.pdf
BZT52C13S RRG
BZT52C13S RRG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 13V 200MW SOD323F
Prenesi: BZT52C13S RRG.pdf
BZT52C15-13-F
BZT52C15-13-F
Prenesi: BZT52C15-13-F.pdf
BZT52C15-E3-18
BZT52C15-E3-18
Prenesi: BZT52C15-E3-18.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika