BZX85C15 A0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
BZX85C15 A0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: BZX85C15 A0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Podatkovni listi: BZX85C15 A0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije BZX85C15 A0G
Številka dela BZX85C15 A0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 820913 pcs Podatkovni list BZX85C15 A0G.pdf
Napetost - Zener (Nom) (Vz) 15V Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.2V @ 10mA
Toleranca ±5% Paket naprave za dobavitelja DO-204AL (DO-41)
Serija - Moč - maks 1.3W
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer DO-204AL, DO-41, Axial
Druga imena BZX85C15 A0GCT
BZX85C15 A0GCT-ND
BZX85C15A0GCT
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Impedanca (Max) (Zzt) 15 Ohms natančen opis Zener Diode 15V 1.3W ±5% Through Hole DO-204AL (DO-41)
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500nA @ 11V
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
BZX85C15-T50A
BZX85C15-T50A
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Na zalogi: 1319870 pcs
Prenesi: BZX85C15-T50A.pdf
RFQ
BZX85C13-TR
BZX85C13-TR
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE ZENER 13V 1.3W DO41
Na zalogi: 1442152 pcs
Prenesi: BZX85C13-TR.pdf
RFQ
BZX85C15
BZX85C15
Opis: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Prenesi: BZX85C15.pdf
BZX85C16
BZX85C16
Opis: DIODE ZENER 16V 1W DO41
Prenesi: BZX85C16.pdf
BZX85C15 R0G
BZX85C15 R0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE ZENER 15V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C15 R0G.pdf
BZX85C13-TAP
BZX85C13-TAP
Prenesi: BZX85C13-TAP.pdf
BZX85C13 R0G
BZX85C13 R0G
Opis: DIODE ZENER 13V 1.3W DO204AL
Prenesi: BZX85C13 R0G.pdf
BZX85C13
BZX85C13
Opis: DIODE ZENER 13V 1W DO41
Prenesi: BZX85C13.pdf
BZX85C13_T50R
BZX85C13_T50R
Opis: DIODE ZENER 13V 1W DO41
Prenesi: BZX85C13_T50R.pdf
BZX85C15-TR
BZX85C15-TR
Opis: DIODE ZENER 15V 1.3W DO41
Prenesi: BZX85C15-TR.pdf
BZX85C15-T50R
BZX85C15-T50R
Opis: DIODE ZENER 15V 1W DO41
Prenesi: BZX85C15-T50R.pdf
BZX85C15-TAP
BZX85C15-TAP
Prenesi: BZX85C15-TAP.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika