S10MCHM6G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S10MCHM6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S10MCHM6G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 10A DO214AB
Podatkovni listi: S10MCHM6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S10MCHM6G
Številka dela S10MCHM6G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 10A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 416002 pcs Podatkovni list S10MCHM6G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 10A Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 10A Surface Mount DO-214AB (SMC) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 10A Capacitance @ Vr, F 60pF @ 4V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S10MC M6G
S10MC M6G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 10A DO214AB
Na zalogi: 366246 pcs
Prenesi: S10MC M6G.pdf
RFQ
S10MC R7G
S10MC R7G
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 10A DO214AB