S12MCHM6G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S12MCHM6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S12MCHM6G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Podatkovni listi: S12MCHM6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S12MCHM6G
Številka dela S12MCHM6G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 12A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 404293 pcs Podatkovni list S12MCHM6G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 12A Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 12A Surface Mount DO-214AB (SMC) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 12A Capacitance @ Vr, F 78pF @ 4V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S12MD3
S12MD3
Proizvajalci: Sharp Microelectronics
Opis: OPTOISOLATOR 1.5KV SCR 8DIP
Na zalogi: 5894 pcs
Prenesi: S12MD3.pdf
RFQ
S12MC R7G
S12MC R7G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 12A DO214AB
Na zalogi: 122585 pcs
Prenesi: S12MC R7G.pdf
RFQ
S12M
S12M
Proizvajalci: GeneSiC Semiconductor
Opis: DIODE GEN PURP 1000V 12A DO4
Prenesi: S12M.pdf
S12MCHR7G
S12MCHR7G
Prenesi: S12MCHR7G.pdf
S12ME1FY
S12ME1FY
Opis: OPTOISOLATOR 4KV SCR 6DIP
Prenesi: S12ME1FY.pdf
S12MC V6G
S12MC V6G
Opis: DIODE GEN PURP 12A DO214AB
Prenesi: S12MC V6G.pdf
S12Q
S12Q
Opis: DIODE GEN PURP 1200V 12A DO4
Prenesi: S12Q.pdf
S12MR
S12MR
Opis: DIODE GEN PURP REV 1KV 12A DO4
Prenesi: S12MR.pdf
S12QR
S12QR
Opis: DIODE GEN PURP REV 1.2KV 12A DO4
Prenesi: S12QR.pdf
S12MC M6G
S12MC M6G
Prenesi: S12MC M6G.pdf
S12KR
S12KR
Opis: DIODE GEN PURP REV 800V 12A DO4
Prenesi: S12KR.pdf
S12MC V7G
S12MC V7G
Prenesi: S12MC V7G.pdf
Industrijske novice
Arduino bo jutri gostil konferenco covid-19
Raytheon je dobil pogodbo Space Force OCX za izklop kompleta IBM za GPS III
500 W PSU za morske tovore
Poganja ga nazivno 24V distribucija (razpon od 18 do 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC zagotavlja dva izo...
Melexis lansira senzor Hallo efekta za električno krmiljenje
Z delovno temperaturo med -40℃  in 160 ℃, podjetje pravi, da naprava združuje visoko linearnost ...
Nasa odda SpaceX komercialno pogodbo za tovor za lunarni prehod
Odobrena 3d maska ​​za tiskanje Covid-19 - samo za tiskalnike MJF, datoteke so na voljo
Zasnovan na Češki tehnični univerzi v Pragi, inštitut za informatiko, robotiko in kibernetiko (C...
Toshiba lansira dva 80V N-kanalna napajalnika