S15MCHM6G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
S15MCHM6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: S15MCHM6G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE GEN PURP 15A DO214AB
Podatkovni listi: S15MCHM6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije S15MCHM6G
Številka dela S15MCHM6G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE GEN PURP 15A DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 307318 pcs Podatkovni list S15MCHM6G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.1V @ 15A Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Hitrost Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) Serija Automotive, AEC-Q101
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AB, SMC
Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tip diode Standard
natančen opis Diode Standard 15A Surface Mount DO-214AB (SMC) Trenutna - povratna puščanja @ Vr 1µA @ 1000V
Tok - Povprečni popravek (Io) 15A Capacitance @ Vr, F 93pF @ 4V, 1MHz
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
S15JLWHRVG
S15JLWHRVG
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE GEN PURP 600V 1.5A SOD123W
Na zalogi: 857903 pcs
Prenesi: S15JLWHRVG.pdf
RFQ
S15KC R7G
S15KC R7G
Opis: DIODE GEN PURP 800V 15A DO214AB
Na zalogi: 120724 pcs
Prenesi: S15KC R7G.pdf
RFQ
S15MCHR7G
S15MCHR7G
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 15A DO214AB
Prenesi: S15MCHR7G.pdf
S15KLWHRVG
S15KLWHRVG
Opis: DIODE GEN PURP 800V 1.5A SOD123W
Prenesi: S15KLWHRVG.pdf
S15MLW RVG
S15MLW RVG
Opis: DIODE GEN PURP 1KV 1.5A SOD123W
Prenesi: S15MLW RVG.pdf
S15KLW RVG
S15KLW RVG
Prenesi: S15KLW RVG.pdf
S15MC M6G
S15MC M6G
Opis: DIODE GEN PURP 15A DO214AB
Prenesi: S15MC M6G.pdf
S15MC R7G
S15MC R7G
Prenesi: S15MC R7G.pdf
S15KC M6G
S15KC M6G