SA120CAHA0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA120CAHA0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA120CAHA0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 120V 193V DO204AC
Podatkovni listi: SA120CAHA0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA120CAHA0G
Številka dela SA120CAHA0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 120V 193V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 435881 pcs Podatkovni list SA120CAHA0G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 120V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 193V
Napetost - razčlenitev (min) 133V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Box (TB) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.7A
Zmogljivost @ Pogostost - Dvosmerni kanali 1
Aplikacije Automotive
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SA12A
SA12A
Proizvajalci: ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 12VWM 19.9VC AXIAL
Na zalogi: 4006 pcs
Prenesi: SA12A.pdf
RFQ
SA120CA A0G
SA120CA A0G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO204AC
Na zalogi: 525770 pcs
Prenesi: SA120CA A0G.pdf
RFQ
SA120CA-E3/54
SA120CA-E3/54
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Prenesi: SA120CA-E3/54.pdf
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: TVS DIODE 12V 19.9V DO204AC
Prenesi: SA12A.pdf
SA120CA R0G
SA120CA R0G
Prenesi: SA120CA R0G.pdf
SA120CAHB0G
SA120CAHB0G
Prenesi: SA120CAHB0G.pdf
SA120CA B0G
SA120CA B0G
Prenesi: SA120CA B0G.pdf
SA120CAHE3/54
SA120CAHE3/54
Prenesi: SA120CAHE3/54.pdf
SA120CA
SA120CA
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Opis: TVS DIODE 120V 193V DO15