SA22CAHB0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA22CAHB0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA22CAHB0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC
Podatkovni listi: SA22CAHB0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA22CAHB0G
Številka dela SA22CAHB0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 22V 46.6V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 494470 pcs Podatkovni list SA22CAHB0G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 22V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 46.6V
Napetost - razčlenitev (min) 24.4V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Bulk Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 14.7A