SA64CAHR0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SA64CAHR0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SA64CAHR0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 64V 103V DO204AC
Podatkovni listi: SA64CAHR0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SA64CAHR0G
Številka dela SA64CAHR0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 64V 103V DO204AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 498712 pcs Podatkovni list SA64CAHR0G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 64V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 103V
Napetost - razčlenitev (min) 71.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-204AC (DO-15) Serija Automotive, AEC-Q101, SA
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 500W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-204AC, DO-15, Axial
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 15 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 5A