SMA6J28AHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMA6J28AHM2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMA6J28AHM2G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 28V 44V DO214AC
Podatkovni listi: SMA6J28AHM2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMA6J28AHM2G
Številka dela SMA6J28AHM2G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 28V 44V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 551248 pcs Podatkovni list SMA6J28AHM2G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 44V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMA6J Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 600W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 13.6A Zmogljivost @ Pogostost -