SMAJ188AHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMAJ188AHM2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ188AHM2G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 188V 328V DO214AC
Podatkovni listi: SMAJ188AHM2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ188AHM2G
Številka dela SMAJ188AHM2G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 188V 328V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 727019 pcs Podatkovni list SMAJ188AHM2G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 188V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 328V
Napetost - razčlenitev (min) 209V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMAJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 400W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AC, SMA delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 900mA Zmogljivost @ Pogostost -