SMAJ28CAHM2G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMAJ28CAHM2G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMAJ28CAHM2G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC
Podatkovni listi: SMAJ28CAHM2G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMAJ28CAHM2G
Številka dela SMAJ28CAHM2G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 28V 45.4V DO214AC Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 539306 pcs Podatkovni list SMAJ28CAHM2G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AC (SMA) Serija Automotive, AEC-Q101, SMAJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 400W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AC, SMA
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.8A