SMBJ51CAHM4G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMBJ51CAHM4G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMBJ51CAHM4G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA
Podatkovni listi: SMBJ51CAHM4G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMBJ51CAHM4G
Številka dela SMBJ51CAHM4G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 51V 82.4V DO214AA Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 280277 pcs Podatkovni list SMBJ51CAHM4G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 51V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 82.4V
Napetost - razčlenitev (min) 56.7V Tip Zener
Paket naprave za dobavitelja DO-214AA (SMB) Serija Automotive, AEC-Q101, SMBJ
Zaščita električnega voda No Power - Peak Pulse 600W
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer DO-214AA, SMB
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 20 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.6A