SMCJ36AHM6G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMCJ36AHM6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ36AHM6G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ36AHM6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ36AHM6G
Številka dela SMCJ36AHM6G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 36V 58.1V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 328161 pcs Podatkovni list SMCJ36AHM6G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 36V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 58.1V
Napetost - razčlenitev (min) 40V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMCJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 27A Zmogljivost @ Pogostost -