SMCJ45AHM6G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMCJ45AHM6G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMCJ45AHM6G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB
Podatkovni listi: SMCJ45AHM6G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMCJ45AHM6G
Številka dela SMCJ45AHM6G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis TVS DIODE 45V 72.7V DO214AB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 299588 pcs Podatkovni list SMCJ45AHM6G.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 45V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 72.7V
Napetost - razčlenitev (min) 50V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja DO-214AB (SMC)
Serija Automotive, AEC-Q101, SMCJ Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer DO-214AB, SMC delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ)
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 21A Zmogljivost @ Pogostost -