SMF28AHRQG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SMF28AHRQG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMF28AHRQG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
Podatkovni listi: SMF28AHRQG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMF28AHRQG
Številka dela SMF28AHRQG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 926320 pcs Podatkovni list SMF28AHRQG.pdf
Napetost - povratni odklop (tip) 28V Voltage - Clamping (Max) @ Ipp 45.4V
Napetost - razčlenitev (min) 31.1V Enosmerni kanali 1
Tip Zener Paket naprave za dobavitelja SOD-123W
Serija Automotive, AEC-Q101, SMF Zaščita električnega voda No
Power - Peak Pulse 200W Paket / primer SOD-123W
delovna temperatura -55°C ~ 175°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Tok - Peak Pulse (10 / 1000μs) 4.4A Zmogljivost @ Pogostost -