SR30150PTHC0G
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
SR30150PTHC0G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SR30150PTHC0G
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247
Podatkovni listi: SR30150PTHC0G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SR30150PTHC0G
Številka dela SR30150PTHC0G Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 150V TO247 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 62567 pcs Podatkovni list SR30150PTHC0G.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1V @ 15A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 150V
Paket naprave za dobavitelja TO-247AD (TO-3P) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tube
Paket / primer TO-247-3 Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 150V 30A Through Hole TO-247-3 Trenutna - povratna puščanja @ Vr 500µA @ 150V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 30A