SRS16100HMNG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSC (Taiwan Semiconductor)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SRS16100HMNG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263
Podatkovni listi: SRS16100HMNG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3200 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SRS16100HMNG
Številka dela SRS16100HMNG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis DIODE ARRAY SCHOTTKY 100V TO263 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95541 pcs Podatkovni list SRS16100HMNG.pdf
Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 900mV @ 8A Napetost - DC vzvratno (Vr) (maks.) 100V
Paket naprave za dobavitelja TO-263AB (D²PAK) Hitrost Fast Recovery = 200mA (Io)
Serija Automotive, AEC-Q101 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Delovna temperatura - spoj -55°C ~ 150°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Tip diode Schottky Konfiguracija diode 1 Pair Common Cathode
natančen opis Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 16A Surface Mount TO-263-3, D²Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB Trenutna - povratna puščanja @ Vr 100µA @ 100V
Tok - Povprečna napetost (Io) (na diodo) 16A