TSM020N04LCR RLG
TSC (Taiwan Semiconductor)TSC (Taiwan Semiconductor)
TSM020N04LCR RLG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TSM020N04LCR RLG
Proizvajalec / znamka: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis izdelka MOSFET N-CH 40V 170A 8PDFN
Podatkovni listi: TSM020N04LCR RLG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TSM020N04LCR RLG
Številka dela TSM020N04LCR RLG Proizvajalec TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis MOSFET N-CH 40V 170A 8PDFN Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 74972 pcs Podatkovni list TSM020N04LCR RLG.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2.5V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Tehnologija MOSFET (Metal Oxide) Paket naprave za dobavitelja 8-PDFN (5x6)
Serija - Rds On (Max) @ Id, Vgs 2 mOhm @ 27A, 10V
Odmik moči (maks.) 104W (Tc) Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 8-PowerTDFN Druga imena TSM020N04LCR RLGDKR
TSM020N04LCR RLGDKR-ND
TSM020N04LCRRLGDKR
delovna temperatura -55°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 32 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vhodni kapaciteti (Ciss) (Max) @ Vds 7942pF @ 20V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs 150nC @ 10V Vrsta FET N-Channel
Funkcija FET - Pogonska napetost (maksimalna Rds vključena, min Rds vključena) 4.5V, 10V
Izpusti do izvorne napetosti (Vdss) 40V natančen opis N-Channel 40V 170A (Tc) 104W (Tc) Surface Mount 8-PDFN (5x6)
Tok - Neprekinjen odtok (Id) @ 25 ° C 170A (Tc)