PCF0402R-6K2BT1
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
PCF0402R-6K2BT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF0402R-6K2BT1
Proizvajalec / znamka: TT Electronics / Welwyn
Opis izdelka RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: PCF0402R-6K2BT1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCF0402R-6K2BT1
Številka dela PCF0402R-6K2BT1 Proizvajalec TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4907 pcs Podatkovni list PCF0402R-6K2BT1.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0402 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija PCF - Precision
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0402 (1005 Metric)
Druga imena 985-1244-2 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PCF0402R-6K2BT1
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 6.2k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1% Opis RES SMD 6.2K OHM 0.1% 1/16W 0402