PCF0603R-4K99BT1
TT Electronics/WelwynTT Electronics/Welwyn
PCF0603R-4K99BT1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCF0603R-4K99BT1
Proizvajalec / znamka: TT Electronics / Welwyn
Opis izdelka RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/16W 0603
Podatkovni listi: PCF0603R-4K99BT1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCF0603R-4K99BT1
Številka dela PCF0603R-4K99BT1 Proizvajalec TT Electronics/Welwyn
Opis RES SMD 4.99KOHM 0.1% 1/16W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5801 pcs Podatkovni list PCF0603R-4K99BT1.pdf
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 0.063W, 1/16W
Napetost - razčlenitev 0603 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm) Serija PCF - Precision
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija 0603 (1608 Metric)
Druga imena 985-1274-2
PCF0603R4K99BT1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca PCF0603R-4K99BT1
Višina - sedež (maks.) 0.026" (0.65mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 4.99k Ohm ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Metal Film