D55342E07B121AR
TT ElectronicsTT Electronics
D55342E07B121AR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D55342E07B121AR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES SMD 121 OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: D55342E07B121AR.pdf
Status RoHs Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D55342E07B121AR
Številka dela D55342E07B121AR Proizvajalec TT Electronics
Opis RES SMD 121 OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje neusklajeno vodilo / RoHS
Količina na voljo 11498 pcs Podatkovni list D55342E07B121AR.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija Military, MIL-PRF-55342, RM1206 Odpornost 121 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 1217-1009-1
1217-1009-1-MIL
PFC-W1206R-07-1210-B-1520
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.028" (0.71mm) Lastnosti Military, Moisture Resistant
Stopnja napak R (0.01%) natančen opis 121 Ohms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Military, Moisture Resistant Thin Film