GS-3-100-3900-J-LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: GS-3-100-3900-J-LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka RES 390 OHM 3W 5% AXIAL
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije GS-3-100-3900-J-LF
Številka dela GS-3-100-3900-J-LF Proizvajalec TT Electronics
Opis RES 390 OHM 3W 5% AXIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5415 pcs Podatkovni list
Toleranca ±5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.224" Dia x 0.516" L (5.70mm x 13.10mm)
Serija GS-3 Odpornost 390 Ohms
Moč (Watts) 3W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Axial Druga imena GS31003900JLF
Q7669864
delovna temperatura -55°C ~ 175°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Moisture Resistant, Pulse Withstanding
Stopnja napak - natančen opis 390 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Moisture Resistant, Pulse Withstanding Thick Film