HM17-664471LF
pregled izdelka
Številka dela: HM17-664471LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 470UH 270MA 1.91 OHM
Podatkovni listi: HM17-664471LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM17-664471LF
Številka dela HM17-664471LF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 470UH 270MA 1.91 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5723 pcs Podatkovni list HM17-664471LF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" Dia (6.00mm)
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 470µH Unshielded Wirewound Inductor 270mA 1.91 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 1.91 Ohm Max Trenutna ocena 270mA