HM17-875120LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM17-875120LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 12UH 2.5A 60 MOHM TH
Podatkovni listi: HM17-875120LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM17-875120LF
Številka dela HM17-875120LF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 12UH 2.5A 60 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4795 pcs Podatkovni list HM17-875120LF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM17
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 12µH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 12µH Unshielded Wirewound Inductor 2.5A 60 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max Trenutna ocena 2.5A