HM17-875332LF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM17-875332LF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 3.3MH 150MA 10.6 OHM
Podatkovni listi: HM17-875332LF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM17-875332LF
Številka dela HM17-875332LF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 3.3MH 150MA 10.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4726 pcs Podatkovni list HM17-875332LF.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.307" Dia (7.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM17
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 3.3mH Višina - sedež (maks.) 0.295" (7.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 3.3mH Unshielded Wirewound Inductor 150mA 10.6 Ohm Max Radial
DC Resistance (DCR) 10.6 Ohm Max Trenutna ocena 150mA