HM50-121KLF
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM50-121KLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 120UH 940MA 283 MOHM
Podatkovni listi: HM50-121KLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM50-121KLF
Številka dela HM50-121KLF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 120UH 940MA 283 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5222 pcs Podatkovni list HM50-121KLF.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM50
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Unshielded Inductor 940mA 283 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 283 mOhm Max Trenutna ocena 940mA
Tok - nasičenost 1.1A