HM50-183KLF
pregled izdelka
Številka dela: HM50-183KLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 18MH 70MA 48.3 OHM TH
Podatkovni listi: HM50-183KLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM50-183KLF
Številka dela HM50-183KLF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 18MH 70MA 48.3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5729 pcs Podatkovni list HM50-183KLF.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.295" Dia x 0.630" L (7.50mm x 16.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM50
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 18mH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 18mH Unshielded Inductor 70mA 48.3 Ohm Max Axial
DC Resistance (DCR) 48.3 Ohm Max Trenutna ocena 70mA
Tok - nasičenost 91mA