HM51-271KLF
pregled izdelka
Številka dela: HM51-271KLF
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 270UH 1.55A 208 MOHM
Podatkovni listi: HM51-271KLF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM51-271KLF
Številka dela HM51-271KLF Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 270UH 1.55A 208 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5060 pcs Podatkovni list HM51-271KLF.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.492" Dia x 0.906" L (12.50mm x 23.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM51
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Bulk Paket / primer Axial
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 270µH Višina - sedež (maks.) -
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 270µH Unshielded Inductor 1.55A 208 mOhm Max Axial
DC Resistance (DCR) 208 mOhm Max Trenutna ocena 1.55A
Tok - nasičenost 1.63A