HM62-2815470MLFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM62-2815470MLFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 47UH 200MA 1.98 OHM
Podatkovni listi: HM62-2815470MLFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM62-2815470MLFTR
Številka dela HM62-2815470MLFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 47UH 200MA 1.98 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5237 pcs Podatkovni list HM62-2815470MLFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.110" L x 0.102" W (2.80mm x 2.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM62
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Unshielded Wirewound Inductor 200mA 1.98 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.98 Ohm Max Trenutna ocena 200mA
Tok - nasičenost 300mA