HM65-100LFTR13
pregled izdelka
Številka dela: HM65-100LFTR13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 10UH 5A 13.5 MOHM SMD
Podatkovni listi: HM65-100LFTR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM65-100LFTR13
Številka dela HM65-100LFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 10UH 5A 13.5 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list HM65-100LFTR13.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.492" W (13.50mm x 12.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM65
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.220" (5.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 10µH Unshielded Wirewound Inductor 5A 13.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 13.5 mOhm Max Trenutna ocena 5A