HM66A-1030180NLF13
pregled izdelka
Številka dela: HM66A-1030180NLF13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 18UH 1.9A 116.1 MOHM
Podatkovni listi: HM66A-1030180NLF13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM66A-1030180NLF13
Številka dela HM66A-1030180NLF13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 18UH 1.9A 116.1 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5444 pcs Podatkovni list HM66A-1030180NLF13.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.409" L x 0.406" W (10.40mm x 10.30mm)
Ščitenje Shielded Serija HM66A
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 18µH Višina - sedež (maks.) 0.118" (3.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 18µH Shielded Wirewound Inductor 1.9A 116.1 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 116.1 mOhm Max Trenutna ocena 1.9A