HM67-3216-222LFTR7
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM67-3216-222LFTR7
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD
Podatkovni listi: HM67-3216-222LFTR7.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM67-3216-222LFTR7
Številka dela HM67-3216-222LFTR7 Proizvajalec TT Electronics
Opis CMC 200MA 2LN 2.2 KOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4011 pcs Podatkovni list HM67-3216-222LFTR7.pdf
Voltage Rating - DC 50V Voltage Rating - AC -
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija HM67
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Horizontal, 4 PC Pad delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Število linij 2 Tip montaže Surface Mount
Impedanca @ Pogostost 2.2 kOhms @ 100MHz Višina (maks.) 0.079" (2.00mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 2.2 kOhms @ 100MHz 200mA DCR 1.2 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 1.2 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 200mA Odobritve -