HM71-10151LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM71-10151LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD
Podatkovni listi: HM71-10151LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM71-10151LFTR
Številka dela HM71-10151LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 150UH 250MA 2 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4754 pcs Podatkovni list HM71-10151LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM71
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.115" (2.92mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150µH Unshielded Wirewound Inductor 250mA 2 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max Trenutna ocena 250mA
Tok - nasičenost 270mA