HM71-50101LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM71-50101LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM
Podatkovni listi: HM71-50101LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM71-50101LFTR
Številka dela HM71-50101LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 100UH 1.8A 190 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4512 pcs Podatkovni list HM71-50101LFTR.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.730" L x 0.600" W (18.54mm x 15.24mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM71
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 100µH Višina - sedež (maks.) 0.280" (7.11mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 190 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 190 mOhm Max Trenutna ocena 1.8A
Tok - nasičenost 3A