HM72A-12R15HLFTR13
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM72A-12R15HLFTR13
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 150NH 56A 0.6 MOHM SMD
Podatkovni listi: HM72A-12R15HLFTR13.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM72A-12R15HLFTR13
Številka dela HM72A-12R15HLFTR13 Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 150NH 56A 0.6 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5927 pcs Podatkovni list HM72A-12R15HLFTR13.pdf
Tip Molded Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.531" L x 0.512" W (13.50mm x 13.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija HM72A
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 130°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150nH Višina - sedež (maks.) 0.256" (6.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 150nH Unshielded Molded Inductor 56A 0.6 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 0.6 mOhm Max Trenutna ocena 56A
Tok - nasičenost 118A