HM78-10390LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78-10390LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 39UH 530MA 310 MOHM
Podatkovni listi: HM78-10390LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-10390LFTR
Številka dela HM78-10390LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 39UH 530MA 310 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4835 pcs Podatkovni list HM78-10390LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 39µH Višina - sedež (maks.) 0.150" (3.80mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 39µH Shielded Inductor 530mA 310 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 310 mOhm Max Trenutna ocena 530mA