HM78-20270LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78-20270LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 27UH 1A 159 MOHM SMD
Podatkovni listi: HM78-20270LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-20270LFTR
Številka dela HM78-20270LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 27UH 1A 159 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4665 pcs Podatkovni list HM78-20270LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 27µH Višina - sedež (maks.) 0.205" (5.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 27µH Shielded Inductor 1A 159 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 159 mOhm Max Trenutna ocena 1A