HM78-40121LFTR
TT ElectronicsTT Electronics
TT Electronics
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: HM78-40121LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 120UH 520MA 660 MOHM
Podatkovni listi: HM78-40121LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-40121LFTR
Številka dela HM78-40121LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 120UH 520MA 660 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4401 pcs Podatkovni list HM78-40121LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
Ščitenje Shielded Serija HM78
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 120µH Shielded Inductor 520mA 660 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 660 mOhm Max Trenutna ocena 520mA