HM78-40470LFTR
pregled izdelka
Številka dela: HM78-40470LFTR
Proizvajalec / znamka: TT Electronics
Opis izdelka FIXED IND 47UH 880MA 260 MOHM
Podatkovni listi: HM78-40470LFTR.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije HM78-40470LFTR
Številka dela HM78-40470LFTR Proizvajalec TT Electronics
Opis FIXED IND 47UH 880MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4976 pcs Podatkovni list HM78-40470LFTR.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.295" W (7.50mm x 7.50mm)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material - jedro -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz
Induktivnost 47µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 47µH Shielded Inductor 880mA 260 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max Trenutna ocena 880mA